Eesti
Tagasi
50
50
_site.advantage_value.bta_insurance
Hea hinna garantii
Raha tagastamine 14 päeva jooksul Puhkuse reserveerimine internetis
Kas Teil on küsimusi? Helistage: +37254010454

Üldmassaaž koos käteparafiiniga ÜHELE

Paketti kuulub:
  • Üldmassaaž koos käteparafiiniga - 1 tund:
  • Üldmassaaži ehk ravimassaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress;
  • Kehtib:
  • ÜHELE;
  • KÕIKIDEL NÄDALAPÄEVADEL;
  • 36 kuud ostu sooritamise hetkest: 12 kuud soovitud elamusena ning ülejäänud 24 kuud samas väärtuses kinkekaardina.

Üldmassaaž koos käteparafiiniga

Üldmassaaž (ehk ravimassaaž) on kõige levinum massaažiliik, mis kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kogumit. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele, toimub kas kogu keha massaaž, või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, kukal, õlad, käed, jalad).

Massaaži toimel paraneb vere- ja lümfiringe ja ainevahetus, tugevneb immuunsüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimse ja füüsilise ülepinge korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu.

Klassikaline massaaž viiakse läbi spetsiaalsel massaažilaual. Vajadusel kasutatakse massaaži abivahenditena silikoonist massaažikuppe ja guasha kivi. Peale massaaži saab keha lõõgastuseks nautida laavakivide soojust.

Massaaži tulemusena suureneb vere- ja lümfiringvool (st süsinikdioksiid, lämmastikujäägid ja vesi eemaldatakse ning uued toitained ja värske hapnik saavad rakkudesse tulla), eemaldatakse blokeeringud energiakanalitest, leeveneb stress, pea-, kukla-, kaela- ja seljavalu, paraneb ainevahetus, uni ja immuunsüsteem.

Keha ja Meel on spa ja tervisekeskus Tartus, mis asub kaunis Ropkamõisa Härrastemajas. See on koht, kus saab lõõgastuda, hoolitseda oma keha eest ning tasakaalustada oma meelt. Ropkamõisa Härrastemaja ise on ajalooline hoone, mis pakub võrratut atmosfääri ja lõõgastavat keskkonda. Maja ajalooline arhitektuur ja kaunid ümbritsevad aiad loovad ideaalse tausta spaakogemusele.

Üldmassaaž koos käteparafiiniga ÜHELE - Emoti.ee
Üldmassaaž koos käteparafiiniga ÜHELE - Emoti.ee
Üldmassaaž koos käteparafiiniga ÜHELE - Emoti.ee
Kontaktid
Keha ja Meel OÜ
Ropka tee 6, Tartu, Eesti, 51013
+372 58025339
Tingimused
  • Vajalik eelnev broneerimine;
  • Plaanide muutustest tuleb salongi teatada vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud aega;
  • Broneeritud ajal tulemata jätmisel loetakse kinkekaart kasutatuks.
Kehtib 36 kuud peale ostu
50
Ei tea, mida valida? Kinkige Emoti.ee kinkekaart
Kuidas kinkekaart välja näeb?
OSTAN reserveeringuga