Eesti
Tagasi
45
45
_site.advantage_value.bta_insurance
Hea hinna garantii
Raha tagastamine 14 päeva jooksul Puhkuse reserveerimine internetis
Kas Teil on küsimusi? Helistage: +37254010454
Paketti kuulub:
  • Kogu keha meemassaaž - 1 tund:
  • Meemassaaž maandab lihaspinget, vere ja lümfiringe kaudu aitab väljutada organismist jääkaineid, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd;
  • Kehtib:
  • ÜHELE;
  • KÕIKIDEL NÄDALAPÄEVADEL;
  • 36 kuud ostu sooritamise hetkest: 12 kuud soovitud elamusena ning ülejäänud 24 kuud samas väärtuses kinkekaardina.

Kogu keha meemassaaž

Meemassaaž on pärit Tiibetist, kus seda on kasutatud juba iidsetel aegadel. Massaaži kasutatakse  lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, soodustab toksiliste jääkainete väljutamist organismist, ergutab lümfisüsteemi, soodustab naha loomulikku puhastumist, stimuleerib erinevate kudede ja organite toimimist ning läbi naha jõuab ka mee tervendav toime. Meemassaaži võib kasutada ka ühe osana tselluliidivastases ravis, kuna see silub nahaaluseid tihendeid muutes naha siidiseks. Vastunäidustuste puudumise korral võib massaaži teha ka näole – toniseerib, trimmib, puhastab ja tõstab näonahka. 

Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat. Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid ja energia hakkab neis jälle vabalt voolama, paraneb vereringe naha aluskihtides ja lihastes. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist. 

Meemassaaži ei maksa segi ajada endale saunas mee pealemäärimisega. Protseduuril kasutatakse naturaalset, kreemjat mett. Protseduur võibolla veidi valulik, kuid valu juhatab massööri probleemsete kohtadeni. 

Keha ja Meel on spa ja tervisekeskus Tartus, mis asub kaunis Ropkamõisa Härrastemajas. See on koht, kus saab lõõgastuda, hoolitseda oma keha eest ning tasakaalustada oma meelt. Ropkamõisa Härrastemaja ise on ajalooline hoone, mis pakub võrratut atmosfääri ja lõõgastavat keskkonda. Maja ajalooline arhitektuur ja kaunid ümbritsevad aiad loovad ideaalse tausta spaakogemusele.

Mee ravimaagia ÜHELE - Emoti.ee
Mee ravimaagia ÜHELE - Emoti.ee
Mee ravimaagia ÜHELE - Emoti.ee
Kontaktid
Keha ja Meel OÜ
Ropka tee 6, Tartu, Eesti, 51013
+372 58025339
Tingimused
  • Vajalik eelnev broneerimine;
  • Plaanide muutustest tuleb salongi teatada vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud aega;
  • Broneeritud ajal tulemata jätmisel loetakse kinkekaart kasutatuks.
Kehtib 36 kuud peale ostu
45
Ei tea, mida valida? Kinkige Emoti.ee kinkekaart
Kuidas kinkekaart välja näeb?
OSTAN reserveeringuga