Eesti
Tagasi

Teenuste korraldus

Veebilehel on võimalik valida pakutavate teenuste sorteerimine ühe järgmise kriteeriumi järgi: kõige populaarsemad (veebilehe poolt valitud kõige populaarsemate partnerite pakkumised, eripakkumised ja hetkel kõige populaarsemad pakkumised), odavaim hind (kuvatakse pakkumised alates madalaimast hinnast), kalleim hind (kuvatakse pakkumised alates kalleimast hinnast), uusimad (vanade/uuete partnerite poolt kuu jooksul aktiveeritud uued pakkumised), allahindlus (pakkumised, millel on suurim allahindlus standardpakkumise hinnast).

Teil on ka võimalus teenuseid täiendavalt filtreerida ühe või mitme sorteerimiskriteeriumi alusel: sihtkoht, isikute arv, kehtivusaeg, hind, ööbimiste arv jne.

Kui Te ei vali ühtegi sorteerimiskriteeriumi, sorteeritakse teenused automaatselt vastavalt nende populaarsusele (ostusagedus) ja sel ajal saadaval olevatele eripakkumistele.

Mõnel juhul võib mõni teenus olla selles kategoorias nimekirja tipus, sest ettevõte on leppinud konkreetse teenusepakkujaga kokku teenuse ajutiseks kuvamiseks (reklaamimiseks). Sellisel juhul on need teenusepakkumised reklaamiperioodi jooksul tähistatud tekstiga "Reklaam".

Soovitused erinevates kategooriates, nagu "TOP pakkumised", "Eripakkumised", "Kingiideed", "Soovin broneerida", "Meelelahutus", "Puhkuseideed", tehakse vastavalt algoritmidele, mis võtavad arvesse ostuharjumusi, populaarsust ja hinda, ning soovitused "Kehtib suvel", "Kehtib [konkreetne periood]" esitatakse algoritmide abil, mis võtavad arvesse teenuse piiratud ajavahemikku ja on järjestatud algoritmide järgi, kusjuures nimekirja alguses kuvatakse vastavalt populaarsusele (ostusagedus) ja sel ajal saadaval olevale sooduspakkumisele.

Veebisait ei kehtesta hindu. Teile ja kõigile Teistele veebilehe külastajatele pakutavate teenuste hinnad on samad.