Eesti
Tagasi

Kingi jõuludeks kallimale meeldejäävaid hetki!

TOP pakkumised
Kingi jõuludeks kallimale meeldejäävaid hetki!

Kui soovid oma kallimat üllatada, kingi midagi unikaalset, mis pakub unustamatuid mälestusi. Parim kingitus on ju midagi isikupärast, valitud mõeldes kingituse saajale. Mõnikord võib aga olla keeruline midagi konkreetset valida. Just seetõttu oleme loonud nimekirja 5 kingiideest, mis muudavad need pühad veelgi maagilisemaks.


Luksuslik õhtusöök kahele!

Ärgem unustagem, kui hea tunne on näha, kuidas meeldiv üllatus kallima näo särama lööb. Seega vali tavalise kingituse asemel meeldejääv ühine aeg, mis tugevdab teie sidet. Kui te mõlemad armastate head toitu, miks mitte kinkida reis erilisele maitserännakule? Ainuüksi mõte lõõgastumisest, suurepärase toidu nautimisest ja kaunite linnade ühisest avastamisest täidab teie partneri südame soojusega. Maitserännak kutsub avastama erinevaid maailmakööke. Olgu selleks päikese käes küpsenud Itaalia veinid, mis on suurepäraselt täiendatud peenete juustuvalikutega, või maitsvad sushid, pitsad, wok-toidud - valik jääb armastatu otsustada.


Kingituspakk "Maitsetemaailm"

Sisaldab erilisi gurmeepakkumisi uute maitseelamuste armastajale! Paketist leiab eksklusiivseid pakkumisi õhtusöökidele ja huvitavatele maitseelamustele.

Unustamatud jõulukingitused kallimale - Emoti.ee

Nädalavahetus kahele mere ääre

Kui Su partner armastab merekliimat, on nädalavahetus mere ääres suurepärane kingiidee. Olgu need jõulud võimalus mitte ainult kingituste vahetamiseks, vaid ka ühiste mälestuste loomiseks. Jalutuskäigud mere ääres, romantilised õhtusöögid ja lainete kohin teie ümber loovad unikaalse atmosfääri. See saab olema aeg, mis jääb igaveseks teie südamesse. Vali väärtuslik kingitus – nädalavahetus kahele mere ääres.

Massaaž Talle

Miski ei ole võrreldav lõõgastava massaažiga, mis pakuvad täielikku lõdvestust ja heaolu tunnet. Üllata oma kallimat massaažiseansi kinkekaardiga, kus kogenud terapeut hoolitseb Tema mugavuse ja lõõgastumise eest. Lisaks võid valida ka ühise massaaži, et koos nautida lõõgastumise maagiat. Väljenda oma hoolivust ja kingi hetk lõõgastumiseks!

Unustamatud jõulukingitused kallimale - Emoti.ee

Avastage koos uusi kohti

Jõuluhetked kallimaga on hindamatud, seega kinkige teineteisele see, mis on kõige olulisem – armastust ja tähelepanu. Mitte miski ei anna rohkem positiivseid emotsioone kui koos veedetud aeg, seega vali kvaliteetne kingitus: ühine linnapuhkus. Vali pakett, mis võimaldab teil üheskoos otsustada reisi sihtkoha üle. Saaremaa, Riia või hoopis Sigulda? Kogu Eesti ja Läti avaneb teie ees! Lisaks kehtivad puhkuse kinkekaardid kuni 3 aastat, seega ei pea te reisile minekuga kiirustama. See on kingitus, mis näitab, kui palju Sa hoolid teie suhtest.

Pärastlõuna SPAs

Broneeri Talle hetk lõõgastumiseks. Aita Tal hetkeks unustada igapäevaelu sagin ning kingi Talle puhkus luksuslikus SPAs, kus Teda ootavad kehamassaažid ning lõõgastavad iluhoolitsused. See pole ainult kingitus kehale, vaid ka hingele, võimaldades kogeda õndsat rahu ja taastumist. Näita, et hindad oma kallimat ja hoolid tema mugavusest ja heaolust.


Kingituspakk "Romantiline lõõgastus kahele"

Annab võimaluse põgeneda rutiinist – sisaldab puhkusepakkumisi koos ööbimise, hommikusöögi ja hoolitsustega kahele.

Unustamatud jõulukingitused kallimale - Emoti.ee

Kingi puhkus!

Kingitused ei ole ainult esemed, vaid ka elamused, mis loovad sidemeid. Seepärast vali sel pühade ajal kingitus, mis tuleb südamest. Vali üks meie kingipakkumistest ja soojenda oma partneri südant. Üllata oma kallimat ja kingi Talle elamus, mis jätab talle erakordsed mälestused.