Eesti
Tagasi

Üllata oma pere sel jõulupühal suurepärase puhkusega!

TOP pakkumised
Üllata oma pere sel jõulupühal suurepärase puhkusega!

Mõistame, et aasta suurimate pühade ajal võib olla võimatu leida ideaalseid kingitusi kogu perele. Kuigi paljud valivad traditsioonilisi kingitusi, nagu erinevad mängukonsoolid või suured kommikuhjad lastele ja kosmeetikakomplektid kallimale, on olemas üks unustamatu kingitus, mis eristub teistest - meie kingituspakid.


Looge koos põnevust täis mälestusi

Tõepoolest, kaasaegne inimene kogub elu jooksul tohutul hulgal erinevaid asju. Nende seas on ka mõtlematult valitud kingitusi, millele peame leidma koha. Ära tekita seda peavalu ei lastele ega kallimale. Vali traditsiooniliste jõulukingituste asemel meeleolukad elamused. Kingituspakiga ei kingi sa vaid valikuvabadust, vaid ka kvaliteetaja koos terve perega. Kõigil on aeg-ajalt vaja põgeneda tüütust rutiinist, eriti intensiivselt töötavatel ja õppivatel peredel. Tugevda suhteid oma kalli perega  minnes lõbusale puhkusele!


Kingituspakk “Perepuhkus”

Linnas või maal looduse keskel – vali puhkus, mis tekitab elevust nii täiskasvanutes kui ka lastes! Sisaldab erilisi puhkusepakkumisi Eestis ja Lätis.

Jõulukingid perele - Emoti.ee

Minge seikluslikele reisidele

Ilmselt pole midagi toredamat kui näha rõõmu oma lapse silmades. Varasel jõuluhommikul kuulda väikeste jalgade tormamist jõulupuu juurde. Jah, võib-olla mõni autokene või kaunis nukk rõõmustab last paariks päevaks, aga meie pakume kingitust, mis toob rõõmu pikemaks  – puhkus teises linnas. Meilt leiad pakkumisi igale maitsele: mõnele võivad meeldida seiklusterohked reisid, teistele rahulikumad ja vaiksemad väljasõidud. Pole oluline, kas soovid hubast looduse varjupaika, rannaparadiisi või sumisevat linna. Kõige olulisem on, et nende pühade ajal kingi võimalus nautida ühist puhkust, avastades uusi paiku ja luues mälestusi, mis jäävad teiega terveks eluks.

Jõulukingid perele - Emoti.ee

Stressivabad kingitused

Puhkuse planeerimine võib olla väga väsitav, eriti kui planeerida väljasõitu tervele perele. Meie kingituspakid aitavad seda vältida. Teil on vaja ainult valida koht ja kuupäev. Unusta tundide kaupa arvuti taga veedetud aeg, otsides huvitavaid kohti, hotelle ja lõbusaid tegevusi - kõik see on juba tehtud. Pealegi, saad unustada pealesuruvad kehtivusajad, sest kingituspakid kehtivad lausa kolm aastat! Veelgi suurema vabaduse saamiseks vali meie kindlasummaline kinkekaart.


Usun, et veensime sind, miks just kingituspakid on parim kingitus Su imelisele perele. Ära jäta kasutamata võimalust kvaliteetaja veetmiseks ja kallihinnaliste mälestuste loomiseks perega. Värvi see pühadeaeg erksate värvidega!