Eesti
Tagasi

Musta Reede parimad kingiideed

TOP pakkumised
Musta Reede parimad kingiideed

Must Reede, mitteametlik pühade ostuhooaja algus, on aeg, mil inimesed otsivad täiuslikke kingitusi oma lähedastele. See on suurte allahindluste ja sooduspakkumiste aeg, mil kingituste hulka kuuluvad tihti maiustused, riided või jõulukaunistused. Aga miks mitte panustada hoopis ainulaadsetele ja meeldejäävatele kingitusele, näiteks puhkuse kinkekaartidele, mida saab kasutada lõõgastumiseks valitud hotellis. Kes ei armastaks puhata? Kohanda oma kingitus inimesele, keda soovid üllatada, ja otsusta, mis talle kõige paremini sobib!

Milline kingitus valida?

Ilmselt on igaüks vähemalt korra elus seisnud dilemma ees: milline on parim kingitus? Sest just kingitustega saame näidata, et hindame teist inimest. On palju võimalusi, kuidas oma lähedastele rõõmu valmistada, kuid kui otsid huvitavaid ja erilisi ideid, siis meil on midagi igaühele! Mõtle, mis tüüpi reisija on inimene, kellele kingitust otsid ja kasuta järgmisi näpunäiteid.


Kingitus seiklushimulistele

Olenemata sellest, kas plaanid seljakotirännakut mägedesse, autoga ringreisi või soovid proovida veesporti mere ääres, kõigile meeldib pärast seikluslikku päeva lõõgastuda mugavas ja hea asukohaga hotellis. Kingituseks seiklejatele sobib ideaalselt kingituspakk "Erilised hetked kahele". See on põnev võimalus avastada uusi, ainulaadseid sihtkohti ja luua unustamatuid mälestusi. Kingitus võimaldab nautida seiklusi, pakkudes samal ajal hubast ja turvalist kohta lõõgastumiseks.

Must Reede – Mida osta luksuspuhkuse fännidele?

Kui tunned kedagi, kes armastab mugavat lõõgastumist prestiižsetes kohtades, on meil ettepanek üllatuseks, mida saad sellele inimesele kinkida! Kingituspakk "Romantiline lõõgastus kahele" pakub lõõgastumisvõimalusi parimates Eesti ja Läti hotellides. Kvaliteetsed mugavused, suurepärane toit ja tipptasemel teenindus on luksusreisi kvintessents. Vali väärtuslik kingitus!

Musta Reede puhkusepakkumised - Emoti.ee

Ajaloo-ja kultuuriarmastajatele

Kas Sa tead kedagi, kes armastab muuseume külastada või naudib kontsertidel, teatris ja ooperis käimist? Mõtle kingitusele, mis võiks talle meeldida. Kultuuri- ja ajaloohuvilised rõõmustavad kindlasummaliste kinkekaartide üle, mida nad saavad kasutada uute ja põnevate kohtade avastamiseks mõeldud ekskursioonide planeerimiseks. Tänu sellisele kingitusele on kogu Eesti avatud ja valmis turiste oma kultuuripärandiga rõõmustama.

Üllatus armastajatele – kasuta ära Musta Reede sooduspakkumisi!

Paaridele, kes hindavad koosveedetud aega, on romantiline puhkus kahele unistuse täitumine. Kujuta ette hubast hotelli mägedes, õhtuid basseinis või mullivannis ja hingematvaid vaateid väljas. Vali kingitus, mis on armastuse žest ja kutse luua koos väärtuslikke mälestusi. 

Musta Reede puhkusepakkumised - Emoti.ee

Midagi neile, kellele meeldib linnas lõõgastuda

Tallinn, Riia, Sigulda, Jurmala ja paljud teised ilusad Eesti ja Läti linnad ootavad avastamist. On aeg avada uks unustamatutele elamustele. Alates kohaliku ajaloo tundmaõppimisest kuni ööelu avastamiseni - uue linna külastamine on nauditavam, kui tead, et päeva lõpus saad lõõgastuda mugavas hotellitoas.

Musta reede kingitus perele

Neile, kes armastavad veeta aega oma lähedaste seltsis, tasub kinkida ühise ajaveetmise võimalus. Vali puhkus, mis rõõmustab nii vanemaid kui ka nende lapsi. Kingituspakk "Perepuhkus" on ideaalne kingitus, pakkudes paindlikkust ja mugavust. Reisijad saavad valida sihtkoha ja soovitud mugavused ning nautida aega oma lähedaste seltsis. Jääb vaid kohvrid pakkida ja teele asuda!

Musta Reede puhkusepakkumised - Emoti.ee

Puhkus kui kingitus

Kui ka Sinu jaoks on elamused olulisemad kui materiaalsed asjad, siis on puhkuse kinkekaardid ja kingituspakid just see kingitus, mida otsid. Need on ideaalsed reisihuvilistele, kellel on oma unistused, eelistused ja nõudmised. Emoti.ee kingitused võimaldavad Sul kohandada kingituse vormi vastavalt sellele, keda soovid üllatada. Lõppude lõpuks on sobiv kingitus rohkem kui lihtsalt kingitus. See on võimalus unustamatuteks seiklusteks ja väärtuslikeks mälestusteks, aga ka võimalus edastada oma emotsioone ja tänulikkust inimesele, keda soovid kingitusega rõõmustada. Ära oota jõule ja kasuta ära Musta Reede allahindlusi. Vaata, kuidas Sinu lähedased asuvad reisidele, mis jäävad nendega eluks ajaks.