Eesti
Tagasi

Selle aasta parim jõulukingitus – meie kingituspakk!

TOP pakkumised
Selle aasta parim jõulukingitus – meie kingituspakk!

Linnatänavatele kerkinud tuled, maagiline õhustik ja lõbus muusika toovad kaasa igaaastase stressirohke küsimuse: kuidas leida täiuslik kingitus lähedastele, sõpradele ja kolleegidele? On loomulik, et paljud valivad endiselt traditsioonilisi kingitusi: erinevaid ehteid, hunnikuid maiustusi ja mänguasju lastele ning kosmeetikakomplekte, kuid on olemas üks eriline kingitus - meie kingituspakk. Kasuta seda võimalust ja üllata oma lähedasi reisimise, puhkuse ja unustamatute muljetega. Loe edasi ja võta vastu aasta suurimad pühad laia naeratuse ja parimate kingitustega!


Kvaliteetne puhkus ja soojad mälestused

Traditsioonilise jõulukingituse asemel, millele tuleb leida koht, kingi unustamatuid mälestusi andevaid kogemusi. Meie kingituspakid ei paku vaid valikuvabadust su kõige kallimatele, vaid võimaldavad ka põgeneda igapäevastest peavaludest. Kõigil on aeg-ajalt vaja puhkust rutiinist, eriti intensiivselt töötavad ja õppivad sõbrad ja kolleegid. Pööra tähelepanu sõprussuhete hoidmisele, sest soojad suhted on parim kingitus igal ajal aastas. 

Selle aasta parim jõulukingitus - Emoti.ee

Parimate puhkuste võti - põnevust täis reisid

Igaühes meist on peidus rändur. Loomulikult on kõigi vajadused erinevad: mõned eelistavad lesida rannas margarita käes, teised sukelduvad adrenaliinirohketesse matkadesse kõrgete mäetippude vahel. Sinu ülesanne suurimate pühade ajal on see rändur äratada ja rõõmustada meie kingituspakkidega. Pole tähtis, kas unistuseks on hubane looduse varjupaik, rannaparadiis või sumisev linn. Kõige olulisem on, et kingid võimaluse nautida sisukat aja veetmist, samal ajal jättes igapäevaelu mured jäävad ukse taha.


Kingituspakk "Häid jõule"

Sisaldab hoolikalt välja valitud ahvatlevaid puhkuse-ja elamuspakkumisi, millega oma lähedasi pühade ajal üllatada.

Selle aasta parim jõulukingitus - Emoti.ee

Palju valikuvõimalusi

Puhkuse planeerimine võib olla kurnav ülesanne – meie kingituspakid teevad Sinu elu lihtsamaks. Sinu sõbral, kolleegil või kallimal on vaja ainult valida koht ja kuupäev. Unusta huvitavate kohtade, hotellide ja lõbusate meelelahutuste otsingud - kõik see on juba Sinu eest tehtud. Oleme koondanud erinevad puhkuse-ja elamuspakkumised komplektidesse, mis võimaldab Sul kinkida ideaalselt sobiv kingitus just sellele inimesele, keda soovid õnnelikuks teha. Lõplik otsus, milliseid valitud kohti külastada, jääb Tema teha. Lisaks, saad unustada pealesuruvad kehtivusajad, sest kingituspakid kehtivad lausa kolm aastat! Veelgi suurema vabaduse jaoks vali meie kindlasummaline kinkekaart. Vali valikuvabadus!

Selle aasta parim jõulukingitus - Emoti.ee

Muuda need pühad eriliseks!

Kingituspakid on parim kingitus Su kallitele sõpradele ja perele. Ära jäta kasutamata võimalust jätkata lähedaste suhete hoidmist, luua kallihinnalisi mälestusi ja põgeneda argipäevast. Vali meie pakkumiste hulgast: “Erilised hetked kahele”"Romantiline lõõgastus kahele""Aeg iseendale"“Perepuhkus”"Maitsetemaailm", ja kingituspakk "Häid jõule". Iga komplekt võimaldab valida mitmete puhkusevalikute hulgast, mis on hoolikalt sobitatud kingituse saajale. Paku oma lähedastele unustamatut puhkust ja täida nende pühadeunistused!