Eesti
Tagasi
100
100
_site.advantage_value.bta_insurance
Hea hinna garantii
Raha tagastamine 14 päeva jooksul Puhkuse reserveerimine internetis
Kas Teil on küsimusi? Helistage: +37254010454

"Sportliku naudingu pakett'' Pärnu Kehastuudios ÜHELE

Paketti kuulub:
  • "Sportliku naudingu pakett'':
  • EMS treening - Personaaltreening, kus lihaste kontraktsiooni kutsutakse esile elektrilise stimulatsiooni käigus, mis võimaldab koguda lihasmassi, põletada rasva, suurendada kalorite põlemisvõimet ja kiirendada ainevahetust - 20 min;
  • Rullmassaaž - Rullmassaaži seadmed masseerivad nahka ja lihaseid vastavalt kasutaja valitud surve tugevusele;
  • Infrapunamatt - Infrapunakiirgus aitab põletada nahaalust rasvakihti, uhtuda kehast välja toksiine ja kudedevahelist liigset vett;
  • Kehtib:
  • ÜHELE;
  • 36 kuud ostu sooritamise hetkest: 12 kuud soovitud elamusena ning ülejäänud 24 kuud samas väärtuses kinkekaardina.

Sportliku naudingu pakett'

Pärnu Kehastuudio "Sportliku naudingu pakett" koosneb kolmest osast:

EMS treening
EMS on personaaltreening, kus jõusaali ega jooksurajale higistama minema ei pea, vaid kus esmalt kaardistatakse kliendi eesmärgid ja seejärel liigutakse järjepidevalt üheskoos nende suunas. Treening kestab kõigest 20 minutit. Kaasa ei pea midagi võtma - kõik vajalik on salongi poolt. EMS põhimõte on lihaste kontraktsiooni esilekutsumine elektriliste stimulatsiooni käigus. Treening võimaldab koguda lihasmassi, suurendab kalorite põlemisvõimet ja kiirendab ainevahetust.

Rullmassaaž
Rullmassaaži seadmed on loodud lümfiringe stimuleerimiseks ja lümfi voolavuse parandamiseks.  Masinate trumli puidust pulgad masseerivad nahka ja lihaseid vastavalt valitud surve tugevusele. Massaaži tulemusena pinguldub nahk, keha muutub pingevabamaks ning lihased omandavad suurema elastsuse. Infrapunalamp lisab rullmassaži protseduurile tõhusust, laiendades veresooni ja tungides sügavamatesse nahakihtidesse, aidates seeläbi kehast väljutada ladestunud toksiine. Infrapuna soojendab lihaseid, suurendades nende elastsust.

Infrapunamatt
infrapunamati sessioon aitab kaotada kilosid, vähendada tselluliiti ja paistetust ning saada elastne ja sile nahk. Infrapunakiirgus aitab põletada nahaalust rasvakihti, uhtuda kehast välja toksiine ja jääkaineid ning kudedevahelist liigset vett. Infrapunamatt on kõige effektiivsem regulaarsel kasutamisel - peale viite kuni kümmet kuuri pääsevad aastaid kehasse talletatud ained liikuma, kaal langeb ning kalorid põlevad (500-800 kcal ühe sessiooniga).

Pärnu Kehastuudio ei ole lihtsalt tavaline salong. Siin pakutakse peamiselt salenemisele ning keha modelleerimisele suunatud protseduure. Kehastuudio eesmärgiks on tagada klientide rahulolu ja aidata neil tunda end pealaest jalatallani õnnelikena.
"Sportliku naudingu pakett'' Pärnu Kehastuudios ÜHELE - Emoti.ee
"Sportliku naudingu pakett'' Pärnu Kehastuudios ÜHELE - Emoti.ee
"Sportliku naudingu pakett'' Pärnu Kehastuudios ÜHELE - Emoti.ee
Kontaktid
Pärnu Kehastuudio
Vee 2, Pärnu, Eesti, 80011
+372 515 2221
Tingimused
  • Vajalik eelnev broneerimine [email protected] või +372 515 2221;
  • Pärnu Kehastuudio avatud E-R 9.00-19.00;
  • Broneeritud ajal tulemata jätmisel loetakse kinkekaart kasutatuks.
Valikud:
Sportliku naudingu pakett - 1 kord
100
Kuidas kinkekaart välja näeb?
OSTAN reserveeringuga