Eesti
Tagasi
90
90
_site.advantage_value.bta_insurance
Hea hinna garantii
Raha tagastamine 14 päeva jooksul Puhkuse reserveerimine internetis
Kas Teil on küsimusi? Helistage: +37254010454

Individuaalne ilumeigikoolitus ÜHELE

Paketti kuulub:
  • Individuaalne kahe sessioonine ilumeigikoolitus:
  • 1. "Ole iseenda Iluekspert’" - 1.5 tundi:
  • Esimese konsultatsiooni ajal juhendatakse korrektsete nahahooldusharjumuste loomise suunas, mis aitavad säilitada naha nooruslikkust. Tutvutakse ilu- ja meigikomplektiga, antakse personaalseid soovitusi, kuidas olemasolevaid tooteid efektiivselt kasutada. Näidatakse, kuidas teha minimalistlikku jumestust, põhirõhuga veatule põhjale ja kergele silmameigile;
  • 2. "Ole iseenda meigikunstnik" - 1.5 tundi:
  • Teine ilumeigikoolituse sessioon on pühendatud meigitehnikate täiustamisele, alustades kergemast ilumeigist kuni peomeigini välja;
  • Kehtib:
  • ÜHELE;
  • 36 kuud ostu sooritamise hetkest: 12 kuud soovitud elamusena ning ülejäänud 24 kuud samas väärtuses kinkekaardina.

Ilunõustamine Lana Valloga

"Välimine ilu köidab silmi, sisemine ilu köidab südant." Nii sisemine kui ka välimine ilu on terviku kaks poolt ja seega tuleb mõlema eest võrdselt hoolt kanda.  

Meigikunstnik Lana Vallo pakub online ilumeigikoolitusi naistele, kes soovivad õppida tooma esile oma loomulikku ilu kaasaaegsete tehnikate ja kvaliteetse kosmeetika abil, õpetab meigivõtteid, mis aitavad välimust parendada ja vastab kõikidele iluga seotud küsimustele.

Individuaalne lähenemine ja Lana Vallo kogemus ilukoolitajana aitavad saavutada parimad tulemused. Juba peale kahte õppetundi tunneb õpilane end kauni ja enesekindlana ning saab teha endale iseseisvalt professionaalset jumestust.

Lana on teinud väga palju online koolitusi ja ilunõustamisi, saanud palju positiivset tagasisidet. Seega võib kindel olla, et online ilukoolitus on sama efektiivne kui koolitus Lanaga meigistuudios.

Lana Vallo on üle 20-aastase kogemusega meigikunstnik, millest üle 17 aasta on ta õpetanud naisi täiustama oma välimust meigi abil. Lana eesmärgiks on võimalikult loomuliku tulemuse saavutamine. Koormamata nahka kosmeetikaga saab jumestus rõhutada näo ilusamaid jooni ning ka lähedalt vaadates näeb nahk välja ilus ja terve.

Individuaalne ilumeigikoolitus ÜHELE - Emoti.ee
Individuaalne ilumeigikoolitus ÜHELE - Emoti.ee
Individuaalne ilumeigikoolitus ÜHELE - Emoti.ee
Kontaktid
Glow Makeup by Lana Vallo
Avenue Louise 54, Room S52, Brüssel, Belgia, 1050
+372 521 6515
Tingimused
  • Ilukonsultatsioonid toimuvad online formaadis.
Kehtib 36 kuud peale ostu
90
Ei tea, mida valida? Kinkige Emoti.ee kinkekaart
Kuidas kinkekaart välja näeb?
OSTAN reserveeringuga