Eesti
Tagasi
550
550
_site.advantage_value.bta_insurance
Hea hinna garantii
Raha tagastamine 14 päeva jooksul Puhkuse reserveerimine internetis
Kas Teil on küsimusi? Helistage: +37254010454

Töötuba “Alexanderi tehnikaga pingetest, stressist ja valust vabaks” SELTSKONNALE

Paketti kuulub:
 • Aleksanderi tehnika töötuba - 1,5 tundi:
 • Alexanderi tehnika on 1890ndatel aastatel Austraalia näitleja F.M Alexanderi (1869-1955) poolt loodud meetod, mis parandab kehakasutust ja aitab vabaneda stressist, pingetest ja valust;
 • Tehnika unikaalsus seisneb selles, et inimene õpib igapäevaelus oma harjumuslikku kehakasutust teadvustama ja muutma, mille tagajärjel suudab ta ennetada pingete ja stressi kuhjumist;
 • Alexanderi tehnika tund on soovitatav ärevuse ja stressi, kaela- ja õlavöötme pingete, seljavalu, karpaal- ja kubitaalkanali sündroomi, pingepeavalu, kroonilise valu, rühiprobleemide, hüpermobiilsuse, skolioosi, ülekoormusvigastuste, tasakaalu- ja koordinatsiooniprobleemide või hingamis- ja hääleprobleemide korral;
 • Kehtib:
 • kuni KOLMEKÜMNELE;
 • Soovitud asukohas Tallinnas;
 • Soovi korral saab töötoa tellida ka Harjumaale, sellisel juhul lisandub transporditasu;
 • 36 kuud ostu sooritamise hetkest: 12 kuud soovitud elamusena ning ülejäänud 24 kuud samas väärtuses kinkekaardina.

Alexanderi tehnikaga kaelapingetest vabaks

Alexanderi tehnika on 1890ndatel aastatel Austraalia näitleja F.M Alexanderi (1869-1955) poolt loodud meetod, mis parandab kehakasutust ja aitab vabaneda stressist, pingetest ja valust. Alexanderi tehnika on tuntud tervise, spordi, hariduse, muusika ning avaliku esinemise valdkonnas. Tehnika unikaalsus seisneb selles, et inimene õpib igapäevaelus oma harjumuslikku kehakasutust teadvustama ja muutma, mille tagajärjel suudab ta ennetada pingete ja stressi kuhjumist. Alexanderi tehnika efektiivus seisneb selles, et tööd ei tehta vaid kehaga, aga ka mõttemaailmaga, sest meele ja keha ühendus on võti heaolu tunde saavutamiseks. 

Alexanderi tehnika tund on soovitatav ärevuse ja stressi, kaela- ja õlavöötme pingete, seljavalu, karpaal- ja kubitaalkanali sündroomi, pingepeavalu, kroonilise valu, rühiprobleemide, hüpermobiilsuse, skolioosi, ülekoormusvigastuste, tasakaalu- ja koordinatsiooniprobleemide või hingamis- ja hääleprobleemide korral.

Füüsilised kasutegurid: kaela- ja õlavöötme pingete vabanemine, seljavalu leevenemine, kroonilise valu leevenemine, käe- ja randmeprobleemide ennetus ja taastus, pingepeavalude leevenemine, parem koordinatsioon ja tasakaal, hingamise- ja hääle kvaliteedi paranemine, adekvaatsem kehataju, ökonoomne ja sümmeetriline kehakasutus, vigastuste ennetamine ja taastus, sooritusvõime paranemine erialases tegevuses.

Psühholoogilised kasutegurid: püsivam teadvelolek ja kohalolu, terviklik enesetunnetus, ajuudu vähenemine, tähelepanu paranemine, minaeristus võime, harjumuste muutmine, emotsioonide regulatsioon, ärevusega toimetulek, vastupidavus stressile, oma vajaduste tundma õppimine, toetav ning julgustav sisekõne.

Hanna-Liis Lao on läbinud 4-aastase ehk 1600 tunnise Alexanderi tehnika õpetajakoolituse aastatel 2016-2019, õppides nii Eestis (Alexanderi Tehnika Instituut), Itaalias kui ka Londonis (London Centre for Alexander Technique and Training). Õppeaastal 2019-2020 oli ta Alexanderi tehnika õpetaja assistent mainekas Royal College of Music-us. Tal on rahvusvaheline STAT diplom (Society of Teachers of the the Alexander Technique).

Alexanderi tehnika töötuba SELTSKONNALE - Emoti.ee
Alexanderi tehnika töötuba SELTSKONNALE - Emoti.ee
Alexanderi tehnika töötuba SELTSKONNALE - Emoti.ee
Kontaktid
Alexanderi tehnika õpetaja Hanna-Liis Lao
Niine 6a-1, Tallinn, Eesti, 10412
+372 56560373
Tingimused
 • Vajalik eelnev broneerimine +372 56560373 või [email protected];
 • Soovitud asukohas Tallinnas;
 • Soovi korral saab töötoa tellida ka Harjumaale, sellisel juhul lisandub transporditasu;
 • Tellijal peab olema ruum töötoa läbiviimiseks;
 • Selga mugavad riided, milles on lihtne liikuda;
 • Broneeringu tühistamisel vähem kui 72 tundi enne saabumist on tühistamistasu 100% tunni maksumusest;
 • Broneeritud ajal tulemata jätmisel loetakse kinkekaart kasutatuks.
Kehtib 36 kuud peale ostu
550
Ei tea, mida valida? Kinkige Emoti.ee kinkekaart
Kuidas kinkekaart välja näeb?
OSTAN reserveeringuga