Lülita puhkus sisse

Eesti
Tagasi
  • Home
Kingiideed
Lülita puhkus sisse
Üle 100+ puhkusepakkumise
Lülita puhkus sisse
Üle 100+ puhkusepakkumise
Elamused
:
Millal soovid puhata?
Tühista valitud kuupäevad
Hind
Ööbimiste arv
Kehtivus
Inimeste arv
Soovin IDEID puhkuseks
Soovin RESERVEERIDA
Soovin KINKIDA
_site.filter.i_want_entertainment
Lülita puhkus sisse
Üle 100+ puhkusepakkumise
Hind
Inimeste arv
Ööbimiste arv
Kehtivus

Must reede

Musta reede pakkumised, mis pakuvad uusi elamusi, lõõgastust ja põnevust.

Loe rohkem
Unimars Hotel & SPA Riga - Elamused Riias
RESERVEERIMINE internetis
KIIRVAADE
SPV views:
SPV score:
Manual rank: 0
PIIRAMATU aeg spaaskeskuses
Kõik päevad
Riia kesklinna lähedal
Kehtib kuni 30.12.2024
al 76€
/ öö
86€
TAHAN
Olete näinud -st
Veel pakkumisi
Rohkem infot:

Must reede

Musta reede hotellipakkumised

Mustal reedel kingi endale või oma lähedastele parim kingitus: unustamatu hotellimajutus! Avasta eksklusiivseid pakkumisi ja soodustusi luksuslikesse majutuskohtadesse, mis lasevad võtta puhkusest maksimumi. Muuda oma pühadeaeg tõeliselt eriliseks, kinkides lõõgastust ja rõõmu. 

Miks valida mustal reedel hotellipakkumised?

Luksuslikud majutused: alates elegantsetest butiikhotellidest kuni maailmatasemel kuurortiteni - premium-klassi hotellide valik laseb nautida mugavust ja küllust ning leida endale ideaalne puhkuseelamus.

Erakordsed kohad: muljetavaldavad linnapanoraamid, lõõgastavad rannad või maalilised loodusvaated. Mustal reedel on pakkumisi väga erinevatesse sihtkohtadesse, mis tagab, et igaüks leiab midagi just oma maitsele.

Kulinaarsed naudingud: hellita oma maitsemeeli meie hotellides pakutavate toiduelamustega. Naudi gurmeetoite, kohalikke hõrgutisi ja tipptasemel teenindust, muutes nii oma puhkus tõeliseks maitseelamuseks!

Parim musta reede kingitus: puhkus hotellis pakub palju rohkem kui vaid reisielamust. Hoolikalt valitud kingitus annab rõõmu ja taastab energiat. Üllata oma lähedasi suurepärase kingitusega, et nad saaksid luua kestvaid mälestusi!

Eksklusiivsed musta reede pakkumised:

Kuni 50% soodustust: märkimisväärsed allahindlused hotelli tubadele, spaahoolitsustele ja toiduelamustele. Must reede on ideaalne aeg, saamaks uskumatuid pakkumisi oma unistuste puhkuseks.

Toa kategooria muutmine: mõned broneeringud lasevad tasuta muuta oma toa kategooriat, andes võimaluse luksuslikuks puhkuseks.

Lisahüved: paljud pakkumised annavad lisaväärtust, nagu hilisem väljaregistreerimine, spaakülastused või teised eksklusiivsed hotelli hüved. Need fantastilised boonused annavad võimaluse võtta puhkusest maksimumi!

Muuda hotelli külastus sel mustal reedel oma peamiseks prioriteediks! Põgene argipäevast ja naudi meie ainukordseid pakkumisi! Broneeri kohe ja alusta teekonda, mis viib lõõgastuse, luksuse ja unustamatute hetkedeni!

Kinkekaardid parimaks puhkuseelamuseks!

Mustal reedel loobu tavalisusest ja kingi valikuvabadusega kinkekaart! Suurenda kinkimisrõõmu, andes lähedastele võimalus valida oma unistuste sihtkoht, kus luua unustamatuid mälestusi. Siin on mõned põhjused, miks musta reede kinkekaardid on suurepäraseks kingituseks:

  • Valikuvabadus: meie kinkekaarte saab kasutada erinevates hoolikalt valitud hotellides ja kuurortites. Kingisaaja saab kohandada puhkust oma soovide järgi. Võimalused on lõputud, alates linnapuhkusest kuni rahuliku lõõgastumiseni rannal.

  • Paindlikud reisikuupäevad: erinevalt traditsioonilistest kingitustest ei ole kinkekaart piiratud kindla kuupäevaga. Lase oma lähedastel reisida endale sobival ajal, muutes selle ideaalseks kingituseks kiire ajakavaga spontaansetele reisijatele.

  • Luksuslikud majutuskohad: tõeliselt erilised kingitused pakuvad ööbimist tipptasemel hotellides ja kuurortides. Meie kinkekaardid pakuvad juurdepääsu parimatele hotellidele, kus mugavus ja luksus käsikäes loovad fantastilise puhkuseelamuse.

  • Isikupärastatud elamus: kohanda kingitus saaja soovidele. Olenemata sellest, kas otsitakse lõõgastust spaahotellis, kulinaarseid naudinguid gurmee hotellis või seikluslikke tegevusi looduses, meie kinkekaardiga on võimalik neid kõike kogeda. 

  • Eksklusiivsed musta reede pakkumised: kasuta meie piiratud ajaga musta reede pakkumisi kinkekaardi ostmiseks. Osta kohe, sest allahindlusega kinkekaart ei ole ainult hästi läbimõeldud kingitus, vaid ka kingitus Sinu rahakotile.

Kuidas kingitust vormistada?

  • Vali kinkekaart: vali erinevate nominaalväärtuste seast just enda eelarvele vastav kinkekaart.

  • Isikupärasta oma kingitus: lisa südamlik sõnum või kohanda kinkekaart ainulaadse teemaga.

  • Ole kindel oma ostus: tee oma ost mustal reedel.

  • Las seiklus algab: kingi kinkekaart ja täida oma lähedaste unistus täiuslikust puhkusest.

Mustal reedel kingi pikaajalise kestvusega kinkekaart eksklusiivseks puhkuseks. Kingi rõõmu, loo mälestusi ja lase oma lähedastel avastada unistuste puhkuse võlu!