Eesti
Tagasi
85
85
_site.advantage_value.bta_insurance
Hea hinna garantii
Raha tagastamine 14 päeva jooksul Puhkuse reserveerimine internetis
Kas Teil on küsimusi? Helistage: +37254010454

Näonaha analüüs ja hooldus tehisintellekti abiga ÜHELE

Paketti kuulub:
 • Näonaha analüüs ja hooldus tehisintellekti abiga - 1,5 tundi:
 • Hoolitsuse käigus saab teada oma näonaha tugevused ja murekohad ning mida viimastega ette võtta;
 • Selfiel baseeruva analüüsi tulemuste jaoks on kombineeritud nahateadlaste pikaajalised uuringud ning iluvaldkonnale mõeldud tehisintellekt;
 • Analüüsile järgneb hoolitsus vastavalt näo vajadusele;
 • Lõpus tehakse uus selfie ning võrreldakse tulemusi enne ja pärast hoolitsust. Võrdlusmaterjal saadetakse kliendile ka meili peale;
 • Lisaks kingitakse sooduskood, mis annab toodete tellimisel 20% soodustust;
 • Silueti kodulehel saab pidada 90-päevast nahapäevikut ja näha, kuidas soovitatud tooted on muutnud naha seisukorda;
 • Kehtib:
 • ÜHELE;
 • 36 kuud ostu sooritamise hetkest: 12 kuud soovitud elamusena ning ülejäänud 24 kuud samas väärtuses kinkekaardina.

Näonaha analüüs ja hoolitsus tehisintellekti abiga

Ilusalong Siluett pakub näohoolitsust, mis kujuneb alles kohapeal vastavalt naha vajadusetele. Hoolitsuse käigus saab teada oma näonaha tugevused ja murekohad ning mida viimastega ette võtta! Selleks on Siluett loonud selfie'l baseeruva näonaha analüüsi võimaluse. Analüüsi tulemuste jaoks on kombineeritud nahateadlaste pikaajalised uuringud ja iluvaldkonnale mõeldud tehisintellekt.

Kuidas see täpsemalt toimib? Pärast näo puhastamist tehakse Silueti äpiga selfie ja sellest eraldatud andmed suunatakse reaalajas algoritmidele, et luua vastavalt personaalne näohooldus. Algoritmid on treenitud kasutama üle kolme miljoni naha näidise ja nende alusel formuleeruvad vastavad järeldused ning soovitused. 

Analüüs hindab alates näonaha eri piirkondade vanusest kuni niisutuse, kortsude, punetuse, pigmentatsiooni, akne, pooride ja teiste mõõdikute kohta. Sellele lisaks teostatakse silmapiirkonna ja eriprobleemide analüüs ning kokku kaardistatakse 13 näonaha kriteeriumi. Niimoodi saab näohoolitsuseks soovitusi ja tooteid nii meigi eemalduseks, naha puhastamiseks kui ka meigi pealekandmiseks.

Lõpus tehakse uus selfie ning võrreldakse tulemusi enne ja pärast hoolitsust. Võrdlusmaterjal saadetakse kliendile ka meili peale. Lisaks kingitakse sooduskood, mis annab toodete tellimisel 20% soodustust. Silueti kodulehel saab pidada 90-päevast nahapäevikut ja näha, kuidas soovitatud tooted on muutnud naha seisukorda. Tänu personaliseeritud soovitustele väheneb ka ebasobivate toodete ostmiste arv ja nende riiulisse seismajäämine ning tekib vähem pakendijäätmeid.

Eesti looduskosmeetika ühendab puhta ilu ja Siluett looduslikud iluelamused! Eesti looduskosmeetika salong Siluett pakub iluhooldusi vaid kodumaist päritolu looduskosmeetikaga. Silueti partneriteks on Eesti loodusbrändid nagu D'Difference, Tilk!, Hoia, Berrichi, Magrada, Luuv ja teised. Valikus on näiteks Nurme astelpaju pediküür, Signe Seebid roosiõie maniküür, 9-etapiline Joik Organic näohooldus- Anne&Stiil ilulemmik 2021!, Turbliss 24K kullaga näohooldus - Buduaar lemmik 2019!, auhinnatud Ruthie Belle vegan lash lift, erinevad massaažid ja palju muudki. Ainulaadsena Eestis pakub Siluett võimalust teha näonaha analüüsi tehisintellekti abiga luues sellega erakordselt personaalse ja unikaalse nahahoolduskogemuse, mis on loodud just kliendi naha vajadustest lähtuvalt.

Näonaha analüüs ja hooldus tehisintellekti abiga ÜHELE - Emoti.ee
Näonaha analüüs ja hooldus tehisintellekti abiga ÜHELE - Emoti.ee
Näonaha analüüs ja hooldus tehisintellekti abiga ÜHELE - Emoti.ee
Kontaktid
Eesti looduskosmeetika ilusalong Siluett
Roosikrantsi 8/1, Tallinn, 10119
+372 5617 4414
Tingimused
 • Vajalik eelnev broneerimine +372 561 744 14;
 • Ilusalong avatud E-R 10-19 | L vastavalt kokkuleppele
 • Salong asub aadressil Roosikrantsi 8/1, Tallinn;
 • Broneeringu tühistamisel vähem kui 24 tundi enne saabumist on tühistamistasu 100% paketi maksumusest;
 • Broneeritud ajal tulemata jätmisel loetakse kinkekaart kasutatuks.
Kehtib 36 kuud peale ostu
85
Ei tea, mida valida? Kinkige Emoti.ee kinkekaart
Kuidas kinkekaart välja näeb?
OSTAN reserveeringuga