Lülita puhkus sisse

Eesti
Tagasi
  • Home
Kingiideed
Lülita puhkus sisse
Üle 100+ puhkusepakkumise
Lülita puhkus sisse
Üle 100+ puhkusepakkumise
Elamused
:
Millal soovid puhata?
Tühista valitud kuupäevad
Hind
Ööbimiste arv
Kehtivus
Inimeste arv
Soovin IDEID puhkuseks
Soovin RESERVEERIDA
Soovin KINKIDA
_site.filter.i_want_entertainment
Lülita puhkus sisse
Üle 100+ puhkusepakkumise
Hind
Inimeste arv
Ööbimiste arv
Kehtivus

Meelelahutus Riias

Hedonic SPA Grand Poet Hotel Riga - Elamused Riias
Soodne - 15%
KIIRVAADE
SPV views:
SPV score:
Manual rank: 0
Keha puhastav massaaž - 1 tund
Spaa puhkus - 1,5 tundi
Kõik päevad
Kehtib 6 kuud peale ostu
80€ 95€
TAHAN
Olete näinud -st
Veel pakkumisi
_site.service.more_info_on_this_category:

Elamused Riias

Võluv Riia ei ole mitte ainult Läti pealinn, vaid ka Baltimaade kultuuripealinn ja arhitektuuripärl. Siinne ajalugu sulandub harmooniliselt olevikuga. Ainulaadse arhitektuuriga Riia ajalooline keskus on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. 

Peamiselt juugendstiilis hooneid kaunistavad ornamendid, elegantsed jooned ja huvitavad näod, mis peegeldavad suurepäraselt 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse vaimu. 

Erilist tähelepanu väärib Riia vanalinn, mille kitsad munakivisillutisega tänavad kutsuvad nautima rahulikku jalutuskäiku ja muretuid hetki hubastes kohvikutes või restoranides, maitstes traditsioonilisi Läti ja põnevaid Euroopa köögi toite. 

Puhkusele Riias saab lihtsalt lisada kultuurinaudingu - unustamatuid elamusi pakuvad klassikalise ja popmuusika kontserdid, näitused ning loomulikult ballett ja ooper kuulsas Läti Rahvusooperis.

SPA Riias
Elamused Riias al 39.50€ - Emoti.ee - Emoti.ee
Elamused Riias al 39.50€ - Emoti.ee - Emoti.ee

Paljud Riia hotellid pakuvad suurepäraseid spaapakette ja nende hulgast saab leida unistuste puhkuse kaheleWellton Riveside SPA Hotellis - suurim spaahotell Riia vanalinnas - saab nautida vee- ja saunamõnusid ning lõõgastada oma keha ja vaimu. Wellton Centrum Hotel & SPA ja Wellton SPA Oasis kutsuvad samuti mõnusale spaalõõgastusele. Mullivann, bassein, soome saun, aurusaun, külma vee bassein - need spaakeskused on hubased ja kompaktsed. Tõeliselt hedonistliku elamust pakub luksuslik Hedonic Spa - 15-meetrine bassein, mullivann, saunad, soolaseinaga aroomiruum, teerituaal lõõgastusruumis... Spaahotellid Riias sobivad mõnusalt lõõgastumiseks pärast pikka päeva täis vaatamisväärsusi ja jalutuskäike Riia vana- ja kesklinnas.